Aktualności

lawka-z-posagiem_1.jpg

Ławki multimedialne dla najmłodszych – ciekawa grafika oraz treść przekazywana głosem

14.11.2022

Przestrzeń miejska powinna być zaprojektowana tak, by jak najbardziej umilać dorosłym oraz dzieciom spędzanie czasu. W miastach ogromną popularnością cieszą się nowoczesne ławki multimedialne, które najczęściej montowane są w parkach, na skwerach oraz placach. Ich konstrukcja, sposób wykonania oraz działania znakomicie wpływają na wyobraźnię dzieci i mogą być znakomitym sposobem na zaciekawienie ich historią.

WIĘCEJ>>
lawka-multimedialna_0.jpg

Ławka z możliwością odtwarzania utworów muzycznych, odczytów, monologów lub przemówień

22.10.2022

Osoby odpowiedzialne za organizację przestrzeni miejskiej mają dostęp do wielu atrakcji, dzięki którym obszary przeznaczone do użytku przez mieszkańców mogą nabrać oryginalnego charakteru. Obecnie nawet małe parki, można zagospodarować tak, by były one jednocześnie funkcjonalne i nowoczesne. Jednym z dodatków, który w ostatnich latach szczególnie przypadł do gustu Polakom jest ławka multimedialna. Dlaczego warto zdecydować się na montaż takiego produktu?

 

WIĘCEJ>>
lawka-radiowa_0.jpg

Ławki multimedialne jako nowoczesne pomniki

15.10.2022

Projektując przestrzeń miejską warto mieć na uwadze nowoczesne rozwiązania, które sprzyjają stworzeniu oryginalnych i wyróżniających się miejsc. Każdy park może nabrać niepowtarzalnego charakteru, dzięki specjalnie dostosowanym dodatkom, takim jak ławki, czy pomniki. Co jednak, gdyby połączyć te dwa elementy i zastosować ławki multimedialne, które pełnią także funkcje monumentów?

 

WIĘCEJ>>
stojak-rowerowy_0.jpg

Które stojaki na rowery są najbezpieczniejsze?

11.08.2022

Rower jest świetną alternatywą transportu samochodowego lub komunikacji miejskiej. Sprzęt ten pozwala uniknąć zakorkowanych ulic, a także przyczynić się do redukcji emisji szkodliwych gazów. Korzystając ze sprzętu tego typu w trakcie codziennych dojazdów np. do pracy, zyskujesz regularną aktywność fizyczną, która skutecznie pobudza zarówno mięśnie, jak i umysł. Często pojawia się pytanie: jak wygodnie przesiąść się z samochodu na rower, gdy w mieście jest ciągle za mało miejsc parkingowych, a te dostępne bardzo często nie spełniają podstawowych wymogów bezpieczeństwa? Dziś omawiamy najbezpieczniejsze rodzaje stojaków, które umożliwią Ci spokojne zaparkowanie swojego sprzętu.

 

 

WIĘCEJ>>
zestaw-lawek-obudowa-drzewa0large_0.jpg

Jak chronić korzenie drzew – czyli obudowy metalowe

22.07.2022

Drzewa dostarczają tlen i pochłaniają spaliny. Dzięki nim możemy oddychać zdrowym powietrzem. Niestety w wielu miastach usuwa się, co jest ogromnym błędem. Powinniśmy skutecznie chronić korzenie drzew, które najbardziej zagrożone są podczas prac budowlanych. Najlepszym rozwiązaniem są obudowy metalowe.

 

WIĘCEJ>>
Strona:  < 1 2 3 4 5 6 7 >  Last ›