Jesteśmy dostawcą ławek dla Warszawy - zapraszamy do odpoczynku

lawki-warszawskie_2_large.jpg

05.08.2021

Warszawa to piękne miasto. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczać elementy małej architektury, które tworzą wyjątkowy klimat stolicy oraz czynią przyjemniejszym życie jej mieszkańców, a także odwiedzających miasto turystów. Działamy z pasją, tworząc projekty i dostarczając rozwiązania idealnie dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

Mała infrastruktura miejska to nasza pasja!

 

Miasto to swoisty ekosystem, przestrzeń, w której żyjemy i spędzamy wolny czas, a także wyjątkowa architektura i infrastruktura. Nowoczesne wieżowce, klimatyczne zabytki, drogi, mosty, skwery i parki, a pośród nich niepozorne, czasami nawet niezauważane przez zabieganych przechodniów, elementy małej architektury miejskiej. Bez nich życie w mieście byłoby zdecydowanie trudniejsze. Z tego względu staramy się sprostać oczekiwaniom każdego z mieszkańców i turystów, dostarczając m.in. różnorodne ławki miejskie, z których można korzystać na terenie Warszawy oraz innych miast. Szukamy nowych rozwiązań projektowych, jednak naszym nadrzędnym celem jest Państwa wygoda. Chcemy, aby nasze ławki kojarzyły się z przyjemnym odpoczynkiem i były nie tylko piękne, ale także funkcjonalne. Tworzymy rozwiązania optymalnie dopasowane do przeznaczenia i historii konkretnych zakątków Warszawy, dostarczając ławki i inne elementy małej architektury miejskiej, które są spójne pod względem stylistyki z otaczającą je przestrzenią.

 

Ławki INVESTIM – skorzystaj z możliwości komfortowego odpoczynku

 

Produkty z naszej oferty powstają z myślą o korzystających z nich osobach. Odpowiednio wyprofilowane, wykonane z trwałych i odpornych na działanie czynników zewnętrznych materiałów, idealnie wpisują się w otoczenie, gwarantując przyjemny odpoczynek. Dostarczamy zarówno ławki tradycyjne, które wykonane są z elementów stalowych, żeliwnych oraz drewna, jak i ławki betonowe, a także umilające czas ławki multimedialne. Nasza rozbudowana oferta pozwala na dostosowanie estetyki i dodatkowych funkcji ławek miejskich do specyfiki miejsca, w którym zostaną one ustawione. Wiemy, jak ważna jest chwila wytchnienia podczas powrotu z pracy, załatwiania różnych spraw dnia codziennego, a także leniwego z pozoru spaceru z dziećmi, dlatego projektując elementy małej infrastruktury miejskiej, kierujemy się przede wszystkim potrzebami korzystających z niej osób. Wygoda, estetyka i bezpieczeństwo to nasze priorytety, które pozwalają z pasją tworzyć produkty idealnie dostosowane do Państwa potrzeb.

powrót