Realizacje

investim

Dotychczasowa nasza produkcja ze względu na jakość i trwałość znalazła uznanie u inwestorów i wykonawców na terenie Warszawy i całej Polski.
W latach  2004 do 2008 r. na zlecenie Zarządu Oczyszczania Miasta ustawiliśmy na ulicach i placach Warszawy ok. 3000 sztuk koszy betonowych z pierścieniem żeliwnym oraz 900 sztuk donic z otokiem metalowym, które idealnie wkomponowały się w pejzaż miasta.

Wykonaliśmy także dla SITA Polska Sp.z o.o., AG Complex i MPO w sumie ok. 5000 sztuk śmietniczek, które zostały ustawione na przystankach komunikacji miejskiej w całej Warszawie.
Nasze wyroby można spotkać na ulicach wszystkich dużych miast w całej Polsce. Dla Krakowa wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy ok. 1500 sztuk koszy, dla miasta Łodzi w latach 2015-2016 ok. 3600 sztuk koszy betonowych wraz z rozstawieniem, w Lublinie ustawiliśmy ponad 500 sztuk ulicznych koszy betonowych. Na przełomie lat 2004 - 2008 na ulice Gdańska trafiło ok. 2000 sztuk śmietniczek różnego wzoru, dla Gołdapi około 200 sztuk, ponadto nasze kosze stoją w: Rzeszowie, Kutnie, Ustce, Leżajsku, Zamościu, Białymstoku, Bielsku - Podlaskim, Poznaniu, Giżycku, Darłowie. Dostarczyliśmy także betonowe donice na kwiaty dla Ostródy, Rzeszowa,Ustki, Kalisza, Krakowa, Kętrzyna, Szczytna i Krynicy Morskiej. Produkujemy także różnego kształtu słupki betonowe wygradzające ciągi piesze. Odbiorcami naszych słupków był m.in. Port Lotniczy w Warszawie, Łodzi oraz centra handlowe Tesco , Geant , Carrefour. W naszej ofercie znajdują się również ławki różnego typu, które są dostarczane i montowane m.in. dla Gminy Miasta Toruń, MOSiR w Łodzi, Urzędu Miejskiego w Łęczycy, Urzędu Miasta w Sokołowie Podlaskim, Urzędu Miasta w Ustce,  PKP - Zakład Lini Kolejowych w Tarnowskich Górach, Miasta Darłowa.

Z naszych płyt realizowane były największe inwestycje drogowe w Warszawie, między innymi: odbudowa nawierzchni Al. Niepodległości po robotach budowlanych metra, Trasa Toruńska, ul. Wolumen, ul. Myśliborska, ul. Rembielińska, ciągi piesze na terenie Uniwersytetu Warszawskiego, otoczenie budynku Polskiego Radia, dziedziniec przed Urzędem Wojewódzkim w Warszawie przy Placu Bankowym oraz ulice w Nowym Dworze Mazowieckim, Wołominie, Kobyłce, Ożarowie Mazowieckim, Celestynowie. Z naszych płyt wykonywane były chodniki w Gnieźnie, szereg ulic i placów w Łodzi, uliczki Starego Miasta w Lublinie, Krotoszynie oraz inwestycje drogowe w wielu miastach całej Polski.