Aktualności

lawy-kamienne_1.jpg

Jak sprawdzają się leżaki w rekreacyjnej przestrzeni miejskiej?

05.10.2021

Jest wiele elementów tzw. małej architektury, które wykorzystywane są w przestrzeni miejskiej głównie do celów rekreacyjnych. Najlepszym tego przykładem są leżaki. Jaka jest ich rola? Z czego mogą być wykonane? Dlaczego warto w nie zainwestować? Dowiesz się tego, czytając dalszą część naszego wpisu.

WIĘCEJ>>
doniczka_0.jpg

Jakie produkty z betonu architektonicznego są najpopularniejsze?

15.09.2021

Beton architektoniczny to materiał uniwersalny, który wyróżnia się bardzo dobrymi właściwościami — trwałością, odpornością na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne, wytrzymałością. Świetnie prezentuje się zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i w otoczeniu przydomowej zieleni, a także we wnętrzach mieszkalnych i użytkowych. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że obecnie jest tak często wykorzystywany w różnych aranżacjach.

 

WIĘCEJ>>
stojaki-rowerowe_0.jpg

Jakie rodzaje stojaków rowerowych spotyka się na mieście?

09.08.2021

Coraz więcej Polaków regularnie jeździ na rowerze. Jednoślady wykorzystywane są nie tylko w celach rekreacyjnych, ale również jako środki transportu umożliwiające sprawny dojazd do pracy, szkoły, sklepu itd. W związku z tym istnieje konieczność wprowadzenia w przestrzeni miejskiej elementów, które pozwalałyby na ich bezpieczne przechowywanie. Stojaki na rowery, bo to właśnie one będą tematem tego wpisu, mogą być wykonane z różnych materiałów i przybierać rozmaite formy. Poznaj ich najważniejsze rodzaje.

 

 

WIĘCEJ>>
lawki-warszawskie_2.jpg

Jesteśmy dostawcą ławek dla Warszawy - zapraszamy do odpoczynku

05.08.2021

Warszawa to piękne miasto. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczać elementy małej architektury, które tworzą wyjątkowy klimat stolicy oraz czynią przyjemniejszym życie jej mieszkańców, a także odwiedzających miasto turystów. Działamy z pasją, tworząc projekty i dostarczając rozwiązania idealnie dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

WIĘCEJ>>
lawka-kamienno-drewniana1_0.jpg

Czym są ławki multimedialne?

10.06.2021

Ławki to niezbędny element małej architektury każdego miasta. Przez kolejne dekady zmieniały się one nie tylko pod względem wyglądu, ale także funkcjonalności. 

WIĘCEJ>>
Strona:  1 2 3 4 >  Last ›