Aktualności

lawki-warszawskie_2.jpg

Jesteśmy dostawcą ławek dla Warszawy - zapraszamy do odpoczynku

05.08.2021

Warszawa to piękne miasto. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczać elementy małej architektury, które tworzą wyjątkowy klimat stolicy oraz czynią przyjemniejszym życie jej mieszkańców, a także odwiedzających miasto turystów. Działamy z pasją, tworząc projekty i dostarczając rozwiązania idealnie dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

WIĘCEJ>>
lawka-kamienno-drewniana1_0.jpg

Czym są ławki multimedialne?

10.06.2021

Ławki to niezbędny element małej architektury każdego miasta. Przez kolejne dekady zmieniały się one nie tylko pod względem wyglądu, ale także funkcjonalności. 

WIĘCEJ>>
lawki-z-betonu_2.jpg

Dlaczego beton architektoniczny sprawdza się w przestrzeni miejskiej?

18.05.2021

Nowoczesne miasta charakteryzują się stylem, a ich projektanci z firmy INVESTIM S.A. starają się wyróżnić liczne ich części, dodając elementów charakterystycznych, podkreślających urok przestrzeni. Nie jest to jednak zadanie proste, a składają się na nie bardzo ważne szczegóły stanowiące spójną całość.

 

WIĘCEJ>>
a230261fmini_0.jpg

Jak sprawdza się piaskowiec w architekturze miejskiej?

15.04.2021

Piaskowiec jest jednym z najstarszych kamieni wykorzystywanych przez człowieka, stosowanych przede wszystkim w budownictwie. Jest skałą osadową, która powstała na skutek scementowania ziaren skaleni, miki, kwarcu oraz innych skał i minerałów za pomocą spoiwa żelazistego, krzemionkowego albo ilastego.

WIĘCEJ>>
slupki-parkingowe_0.jpg

Jakie słupki wybrać na parking?

10.03.2021

Najważniejszą funkcją słupków parkingowych jest zapewnienie bezpieczeństwa. Jednak oprócz tego często pełnią również funkcję dekoracyjną będąc elementem ozdobnym małej architektury.

WIĘCEJ>>
Strona:  < 1 2 3 4 5 >  Last ›