Aktualności

lawka-betonowa-z-roslina_0.jpg

Dlaczego warto wybrać ławki wykonane z betonu architektonicznego?

08.10.2023

Ławki wykonane z betonu architektonicznego stają się coraz bardziej popularne w przestrzeni miejskiej. Ich niezwykły design, trwałość i funkcjonalność sprawiają, że są idealnym wyborem dla miast, parków czy osiedli.

 

WIĘCEJ>>
lawka-wokol-drzewa_0.jpg

Czym charakteryzują się meble z betonu architektonicznego?

16.09.2023

Beton architektoniczny to odmiana betonu, która wyróżnia się swoją wyjątkową estetyką i jakością wykonania. Jest to materiał o dużej wytrzymałości, odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Jego struktura jest znacznie bardziej jednolita niż w przypadku tradycyjnego betonu, co pozwala na uzyskanie gładkich powierzchni o finezyjnych fakturach. Beton architektoniczny pozwala również na swobodne formowanie kształtów oraz możliwość barwienia na dowolny kolor, dzięki czemu staje się niezwykle atrakcyjnym materiałem dla projektantów mebli.

 

WIĘCEJ>>
lawka-betonowa-bez-oparcia_2.png

Ławki betonowe czy drewniane? Co wybrać?

22.08.2023

Jednym z elementów, które mają wpływ na estetykę i funkcjonalność przestrzeni miejskich, są ławki. W związku z tym pojawia się pytanie, które rozwiązanie będzie lepsze – ławki betonowe czy drewniane? W poniższym artykule przedstawimy zalety i wady obu tych propozycji, aby ułatwić podjęcie decyzji.

 

WIĘCEJ>>
kosz-betonowy-szesciokatny_1.png

Jak urozmaicić przestrzeń miejską?

17.07.2023

Elementy małej architektury ogrodowej z betonu architektonicznego to doskonałe rozwiązanie dla miast, które pragną uatrakcyjnić swoje otoczenie, poprawiając jednocześnie jakość życia mieszkańców.

 

WIĘCEJ>>
lawka-metalowa_0.png

5 trendów w projektowaniu przestrzeni miejskiej

02.07.2023

Atrakcyjna aranżacja stref w miastach to nie lada wyzwanie. Trzeba być na bieżąco z nowinkami oraz pamiętać o mieszkańcach, którym zależy na komfortowych i przyjaznych przestrzeniach. Dowiedz się, jakie trendy obecnie panują przy projektowaniu obszarów miejskich.

 

WIĘCEJ>>
Strona:  < 1 2 3 4 5 >  Last ›