Aktualności

zestaw-lawek_0.jpg

Hity, które zawładnęły sercami mieszkańców osiedli

17.01.2023

Nowoczesne osiedla to przestrzenie, które przepełnione są funkcjonalnymi i solidnymi dodatkami. Ich zadaniem jest nie tylko umilenie mieszkańcom czasu, ale także pozytywne wpłynięcie na komfort ich codziennego funkcjonowania. Osoby zarządzające przestrzenią miejską powinny, więc skupić się na tym, by montować w takich miejscach tylko sprawdzone produkty. Które z elementów architektonicznych dostępnych w ofercie producentów mieszkańcy osiedla cenią sobie, jednak najbardziej?

 

 

WIĘCEJ>>
kosz_2.png

Z jakich materiałów mogą być wykonane kosze uliczne?

16.01.2023

Kosze uliczne są przedmiotami, które spotyka się w przestrzeni miejskiej bardzo często. Pomagają one przechodniom w pozbyciu się śmieci w odpowiedni sposób. Kosze uliczne, jako przedmioty montowane na zewnątrz narażone są na niszczenie między innymi przez działanie czynników atmosferycznych. Muszą więc być to produkty wytrzymałe i solidne, dlatego przy ich wyborze bardzo ważny jest materiał, z którego są one wykonane.

 

 

WIĘCEJ>>
lawka-muzyczna-z-granitu_0.jpg

Ławki multimedialne – znakomity pomysł na przekaz tekstu, dźwięku i grafiki

30.12.2022

W wielu miastach nie brak elementów małej architektury, które zachwycają swoim wyglądem oraz funkcjonalnością. Mieszkańcy bardzo doceniają inicjatywny oraz dodatki, które sprawiają, że przestrzeń miejska staje się ładniejsza i bardziej interesująca. Jednym z elementów, które w ostatnich latach zyskały bardzo dużą popularność, są ławki multimedialne doceniane przez osoby starsze oraz dzieci.

WIĘCEJ>>
slupek-betonowy-na-chodniku_2.jpg

Mała architektura miejska 2022

14.12.2022

Zadbana i funkcjonalna przestrzeń miejska jest bezpośrednim odzwierciedleniem tego, jak władze dbają o obywateli, ich potrzeby oraz komfort codziennego funkcjonowania. Z roku na rok w miastach pojawia się coraz więcej dodatków małej architektury, które znakomicie urozmaicają rynki, parki, skwery i place. Szeroka oferta producentów sprawia, że dostosowanie dodatków do wyglądu przestrzeni jest bardzo proste. W które elementy małej architektury miejskiej najbardziej warto zainwestować?

WIĘCEJ>>
stojak-metalowy-owalny_2.jpg

Z czego powinny być wykonane stojaki rowerowe?

22.11.2022

Obecnie coraz więcej osób mieszkających w miastach korzysta z rowerów, jako podstawowego środka transportu. Pojazdy te ułatwiają na przykład dojazd do pracy i szkoły. Osoby odpowiedzialne za rozmieszczenie w miastach stojaków na rowery powinny pamiętać o tym, że muszą się one znajdować w najczęściej odwiedzanych miejscach. Dodatkowo wybierając stojaki należy pamiętać o tym, by produkty były trwałe i wytrzymałe.

 

WIĘCEJ>>
Strona:  < 1 2 3 4 5 6 >  Last ›