Aktualności

lawka-metalowa_0.png

5 trendów w projektowaniu przestrzeni miejskiej

02.07.2023

Atrakcyjna aranżacja stref w miastach to nie lada wyzwanie. Trzeba być na bieżąco z nowinkami oraz pamiętać o mieszkańcach, którym zależy na komfortowych i przyjaznych przestrzeniach. Dowiedz się, jakie trendy obecnie panują przy projektowaniu obszarów miejskich.

 

WIĘCEJ>>
stojak-metalowy_0.jpg

Stojaki rowerowe – czy wciąż potrzebne?

10.06.2023

W czasach kryzysu klimatycznego i troski o zdrowie rower staje się polecanym przez wiele instytucji środkiem komunikacji. Wraz z rozwojem infrastruktury rowerowej, pojawia się jednak potrzeba zapewnienia odpowiednich miejsc do parkowania jednośladów. Jednym z popularnych rozwiązań są stojaki rowerowe, które umożliwiają użytkownikom zabezpieczenie swoich pojazdów.

 

WIĘCEJ>>
kosz-betonowy-z-daszkiem_3.png

Mała architektura miejska a styl smart city

25.05.2023

W dzisiejszych czasach, kiedy miasta stają się coraz większe i bardziej zaludnione, a technologia rozwija się w zawrotnym tempie, bardzo dużo mówi się o pojęciu "smart city". Jednym z jego elementów jest tzw. mała architektura miejska. Przeczytaj, jak to się dokładnie ma do siebie.

 

WIĘCEJ>>
lawka_0.png

Jak konserwować drewniane ławki parkowe?

17.04.2023

Jednym z elementów, jakie znajdują się w parku, są piękne drewniane ławki bez oparcia. Można na nich odpocząć czy podziwiać otaczającą przyrodę. Ze względu na ciągłą eksploatację i niekorzystne warunki atmosferyczne, ławki wymagają odpowiedniej konserwacji. Jest wręcz kluczowa w celu utrzymania ich w dobrym stanie. Przeczytaj, jak należy o nie dbać, aby móc cieszyć się ich estetycznym wyglądem przez lata.

 

WIĘCEJ>>
stojak_0.jpg

Rodzaje stojaków rowerowych

03.02.2023

W przestrzeni miejskiej bardzo często można spotkać się z różnymi rodzajami stojaków na rowery. Przedmioty te dostosowane są do otoczenia oraz potrzeb mieszkańców miast. Najczęściej montowane są w miejscach, takich jak parki, skwery oraz place przy budynkach. Z jakimi rodzajami stojaków rowerowych najczęściej można się spotkać?

 

 

WIĘCEJ>>
Strona:  < 1 2 3 4 5 6 >  Last ›